MS-CAR Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z firmą MS-CAR, zajmującą się całodobową pomocą drogową oraz holowaniem i transportem różnego rodzaju pojazdów, a także mechaniką pojazdową. Więcej informacji o zakresie świadczonych przez nas usług znajdziesz na naszej stronie. Jeśli z jakiegoś powodu nie znalazłeś interesującej Cię usługi, zapytaj nas o jej dostępność lub pomoc w realizacji.

Pomoc drogowa Marcin Sobota MS-CAR

Skorzystanie z naszych usług jest proste – wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub przez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej. Nasza firma to pewny partner w każdej sytuacji na drodze – dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Zapraszamy firmy do współpracy.

Pomoc drogowa Opole:

PHU MS-CAR
Marcin Sobota
NIP: 9910426580
ul. Młyńska 13A
Jełowa 46-024

Kontakt:

Telefon alarmowy 24h/7:
+48 600 600 226

Warsztat:
+48 726 425 100

Obszar działania:

Siedziba naszej firmy znajduje się w miejscowości Jełowa koło Opola przy DK45. Głównym obszarem naszej działalności jest miasto Opole i powiat opolski. Pomoc drogowa Opole i okolica, zapraszamy do kontaktu.

Powiat opolski:

Niemodlin, Ozimek, Prószków, Tułowice, Brzęczkowice, Lipno,- Gościejowice, Góra, Rogi, Tłustoręby, Wydrowice, Sarny Wielkie, Radoszowice, Piotrowa, Grabin, Roszkowice, Krasna Góra, Gracze, Michałówek, Magnuszowiczki, Magnuszowice, Rutki, Tarnica, Molestowice, Szydłowiec Śląski, Jaczowice, Jakubowice, Sosnówka, Grodziec, Grodziec Drugi, Sady, Rzędziwojowice oraz dwa przysiółki: Mała Góra i Gościejowice Małe, Boguszyce, Chrząszczyce, Chrzowice, Folwark, Górki, Jaśkowice, Ligota Prószkowska, Nowa Kuźnia, Prószków, Przysiecz, Zimnice Małe, Zimnice Wielkie, Złotniki, Źlinice, PrudnikNamysłów.

Autostrada A4:
Opole i okolice:

Pomoc drogowa Opole, Jełowa, Bierdzany, Trzebiszyn, Osowiec, Węgry,v Zawada, Kotórz Mały, Rzędów, Ligota Turawska, Brynica, Kup, Jasienie, Olesno, Grodzisko, Stare Olesno, KluczborkWołczyn, Żabiniec, Zagwiździe, Ładza, Popielów, Chóścice, Dobrzeń Wielki, Dobrzeń Mały, ZawadzkieDobrodzień, Żelazna, Narok, Karłowice, Kwaśno, Murów, Wierzchy, Kuniów, Ligota Dolna, Ligota Górna, Dębina, Biadacz i inne w okolicy Opola i Jełowej, PraszkaKadłubKępaBalcarzowiceKolanowskieLubliniecNysaKędzierzyn-KoźleChrustyWinówKarczówBrzegLewin BrzeskiWieluń

Świadczymy usługi pomocy drogowej, holowania, wypożyczalni samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych, mobilnej wulkanizacji, mobilnego warsztatu, likwidacji szkód z OC sprawcy, samochodu zastępczego z OC sprawcy, serwisu klimatyzacji, mechaniki pojazdowej, naprawy samochodów osobowych, ciężarowych, sprzętu budowlanego z całego województwa opolskiego. W naszej ofercie znajdą Państwo także usługi załadunku i przeładunku towarów oraz prace minikoparką.

Kluczowym miejscem naszej pracy jest także autostrada A4, w szczególności odcinek znajdujący się na terenie województwa opolskiego oraz dalej, od Wrocławia do Gliwic.

Zadzwoń: +48 600 600 226

Pomoc drogowa 24h i usługi lawetą

Oferujemy szeroki zakres usług, w tym transport samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych do 3,5 tony, a także motocykli, quadów, przyczep, skuterów i maszyn. Nasza firma działa na terenie całego kraju oraz za granicą, w tym w Niemczech, Czechach, Chorwacji, Austrii, Włoszech, Belgii, Holandii i innych.

Jeśli potrzebujesz pomocy na drodze, jesteśmy dla Ciebie dostępni przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, w tym w święta. Usuniemy drobne usterki na drodze, takie jak wymiana koła, dowóz paliwa, wymiana żarówki czy awaryjne otwieranie drzwi. Posiadamy dobrze wyposażony sprzęt oraz wykwalifikowaną kadrę, która zdiagnozuje Twój samochód. W miarę naszych możliwości chętnie udzielimy Ci również telefonicznych wskazówek, jak samodzielnie wykonać drobną naprawę.

Mechanika pojazdowa i usługi blacharskie

Współpracujemy z wieloma zaprzyjaźnionymi warsztatami blacharsko-lakierniczymi, dzięki czemu w razie potrzeby szybko i tanio naprawimy Twoje auto. Jeśli jednak wypadek czy kolizja były na tyle poważne, że pojazd nie nadaje się do naprawy, pomożemy Ci w zezłomowaniu auta i dostarczeniu samochodu zastępczego na miejsce zdarzenia. Nasze usługi świadczymy na terenie województwa opolskiego, śląskiego oraz dolnośląskiego.

Hol pojazdów osobowych i ciężarowych

Zapewniamy tanie holowanie z autostrad i dróg krajowych, w tym z autostrad A4, S8, A2, A1 oraz z dróg krajowych DK45, DK46, DK11, DK94, DK39, DK43, DK42 i DK88. W razie potrzeby dowozimy również paliwo na terenie województwa opolskiego i autostrady A4, wykonujemy drobne naprawy na miejscu unieruchomienia pojazdu, awaryjne otwieranie drzwi i odpalanie pojazdu, przeładunek towarów.

Współpraca – pomoc drogowa Opole

Kontaktując się z nami, możecie liczyć zawsze na kompleksową pomoc i obsługę w każdym obszarze naszej działalności, a nasze doświadczenie i współpraca z wieloma podwykonawcami z województwa opolskiego, pozwala nam szybko dostarczyć Państwu szereg usług dodatkowych, czy w zakresie mechaniki pojazdów, likwidacji szkód, wynajmu pojazdów osobowych i ciężarowych, a także sprzętu budowlanego. Jeśli posiadasz firmę usługową, skontaktuj się z nami – zostańmy w kontakcie.

Call Now ButtonWezwij pomoc!