Pomoc drogowa, holowanie Czeska Wieś i Autostrada A4

MS-CAR Pomoc Drogowa Czeska Wieś i okolice Autostrady A4 to sprawdzony partner dla kierowców, którzy potrzebują pomocy na drodze. Oferujemy kompleksowe usługi związane z motoryzacją, w tym pomoc drogową, holowanie pojazdów, mobilną wulkanizację i mechanikę pojazdową. Nasza firma działa na terenie Czeskiej Wsi i okolic Autostrady A4, zapewniając szybką i skuteczną pomoc na drodze.

Pomoc drogowa Czeska Wieś Autostrada A4

Gdy na drodze pojawi się problem z Twoim pojazdem, nasza pomoc drogowa Czeska Wieś Autostrada A4 jest do Twojej dyspozycji. Nasi specjaliści szybko dotrą na miejsce zdarzenia i zaoferują Ci pomoc techniczną, a jeśli będzie to konieczne, przetransportują Twój pojazd do warsztatu.

Holowanie pojazdów Czeska Wieś

W przypadku awarii pojazdu, nasze holowanie pojazdów Czeska Wieś to usługa, na którą możesz liczyć. Dysponujemy różnymi rodzajami holowników, co pozwala nam na przetransportowanie każdego typu pojazdu. Nasze usługi holowania świadczymy w Czeskiej Wsi oraz w okolicach Autostrady A4.

Mobilna wulkanizacja i mechanika pojazdowa Czeska Wieś

Nasza mobilna wulkanizacja i mechanika pojazdowa Czeska Wieś to usługa, którą oferujemy kierowcom, którzy potrzebują szybkiej pomocy na drodze. Dzięki naszemu wyposażeniu, jesteśmy w stanie naprawić wiele usterk na miejscu zdarzenia, co pozwala kierowcom szybko wrócić do jazdy.

Ratownictwo drogowe Czeska Wieś

W przypadku poważniejszych zdarzeń drogowych, oferujemy usługi ratownictwa drogowego Czeska Wieś. Nasza firma dysponuje specjalistycznym sprzętem, który pozwala na bezpieczne usunięcie wszelkich przeszkód na drodze oraz szybkie przetransportowanie uszkodzonych pojazdów.

Laweta Czeska Wieś

W naszej flocie pojazdów mamy również lawety Czeska Wieś, co pozwala nam na transport cięższych i większych pojazdów, jak również maszyn i urządzeń. Nasze usługi lawetowe świadczymy na terenie Czeskiej Wsi oraz w okolicach Autostrady A4.

Zapewniamy również szybki hol Czeska Wieś, a w przypadku szkód komunikacyjnych, oferujemy pomoc w uzyskaniu samochodu zastępczego z OC sprawcy oraz wykonujemy naprawy szkód. Dzięki nam, podróż kierowców na Autostradą A4 będzie przebiegała bez niespodzianek./

Pamiętaj!

Na Autostradzie A4 obowiązuje zakaz holowania pojazdów. Nie dotyczy to specjalistycznych pojazdów pomocy drogowej. Naprawa pojazdu się na poboczu może być niebezpieczne. Zatrzymaj pojazd w bezpiecznym miejscu, oznakuj miejsce zatrzymania trójkątem ostrzegawczym, wezwij pomoc drogową, pozostań w miarę możliwości za barierkami.


Pomoc drogowa na Autostradzie A4

Pomoc drogowa MS-CAR Marcin Sobota to flota specjalistycznych pojazdów odpowiedzialnych za holowanie, przewóz, przeładunek, ciągnięcie, a także naprawę każdego typu pojazdu, niezależnie od Twojej lokalizacji. Nasza firma stacjonuje na opolskim odcinku autostrady A4, od Wrocławia (węzeł Bielany Wrocławskie) do Gliwic (węzły Gliwice). Jesteśmy do Twojej dyspozycji na węzłach autostrady A4, MOPach A4, a także w dowolnym miejscu na Autostradzie A4. Zapewniamy:

Wypadek A4

Kolizja, wypadek, awaria. Niezależnie od zdarzenia, możesz liczyć na naszą pomoc drogową. Nasza flota pojazdów czeka na Twoje wezwanie.

Holowanie A4

Holujemy pojazdy każdego typu: osobowe, ciężarowe, zestawy TIR, ciągniki, naczepy i przyczepy, a także motocykle, kampery, maszyny budowlane.

Mechanik A4

Pęknięta opona? Rozładowany akumulator? Awaria układu elektrycznego, silnika, części mechanicznej? Nasz assistance na A4 jest gotowy do pracy.

Call Now ButtonWezwij pomoc!