Pomoc drogowa i holowanie Gliwice – Autostrada A4

Jeśli potrzebujesz szybkiej i skutecznej pomocy drogowej w okolicach Autostrady A4, MS-CAR Pomoc Drogowa Gliwice jest do Twojej dyspozycji. Firma działa na terenie miasta Gliwice oraz w okolicach, a jej oferta obejmuje szereg usług związanych z naprawą pojazdów, przewozem, a także wynajmem samochodów zastępczych.

Pomoc drogowa Gliwice – MS-CAR

Pomoc Drogowa Gliwice oferuje pełen zakres usług pomocy drogowej dla kierowców z Gliwic i okolic. Firma działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, dzięki czemu kierowcy zawsze mogą liczyć na szybką i profesjonalną pomoc.

Holowanie pojazdów Gliwice – MS-CAR

Pomoc Drogowa Gliwice posiada specjalistyczne lawety, które umożliwiają przewóz różnego rodzaju pojazdów. Firma oferuje holowanie zarówno na krótkie, jak i długie trasy. Kierowcy mogą liczyć na pełne bezpieczeństwo i ochronę swojego pojazdu.

Mobilna wulkanizacja i mechanika pojazdów Gliwice

Dla kierowców, którzy potrzebują natychmiastowej pomocy w przypadku awarii lub uszkodzenia opon, MS-CAR Pomoc Drogowa Gliwice oferuje mobilną wulkanizację oraz naprawy mechaniczne na miejscu. Firma posiada wysokiej jakości sprzęt, dzięki czemu usługi są szybkie i skuteczne.

Ratownictwo drogowe Gliwice – MS-CAR

Pomoc Drogowa Gliwice oferuje także ratownictwo drogowe. Jeśli Twój pojazd uległ poważnej awarii lub wypadkowi, firma jest w stanie przetransportować go na miejsce naprawy lub do wybranej stacji benzynowej.

Laweta Gliwice – MS-CAR

Pomoc Drogowa Gliwice posiada specjalistyczne lawety, które umożliwiają przewóz samochodów, motocykli, quadów oraz innych pojazdów. Firma oferuje holowanie pojazdów zarówno na krótkie, jak i długie dystanse.

Szybki hol Gliwice – MS-CAR

Pomoc Drogowa Gliwice oferuje szybki hol pojazdów na terenie miasta Gliwice i okolic. Firma działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, dzięki czemu kierowcy zawsze mogą liczyć na szybką i profesjonalną pomoc.

Kierowcy poruszający się Autostradą A4 w okolicach Gliwic mogą liczyć na szybką i profesjonalną pomoc w przypadku awarii lub wypadku drogowego. Firma MS-CAR Pomoc Drogowa posiada specjalistyczne pojazdy, które umożliwiają szybki transport pojazdu na lawecie do wybranego miejsca.

Pomoc drogowa w okolicy Autostrady A4 i Gliwic

Jeśli szukasz profesjonalnej i szybkiej pomocy drogowej w okolicy Autostrady A4 i Gliwic, to firma MS-CAR Pomoc Drogowa to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Działamy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby zapewnić naszym klientom kompleksową i fachową pomoc na drodze.

Nasze usługi pomocy drogowej obejmują m.in.:

  • naprawę drobnego uszkodzenia mechanicznego,
  • wymianę koła,
  • uruchomienie pojazdu po awarii baterii,
  • odholowanie pojazdu do warsztatu,
  • przewóz pojazdu na lawecie,
  • wynajem samochodu zastępczego z OC sprawcy.

W przypadku awarii na terenie Autostrady A4 w okolicach Gliwic, nasi specjaliści szybko i skutecznie przyjadą na miejsce zdarzenia, by udzielić Ci fachowej pomocy drogowej. Posiadamy specjalistyczne lawety, które pozwalają na przewóz różnego rodzaju pojazdów, w tym samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, motocykli czy quadów.

Zapewniamy kompleksową i fachową obsługę na każdym etapie naszych usług, od pierwszego telefonu z zapytaniem o pomoc drogową, aż do momentu przekazania naprawionego pojazdu lub samochodu zastępczego. Działamy szybko, sprawnie i profesjonalnie, aby zapewnić Ci pełne bezpieczeństwo i ochronę na drodze.

Pamiętaj!

Na Autostradzie A4 obowiązuje zakaz holowania pojazdów. Nie dotyczy to specjalistycznych pojazdów pomocy drogowej. Naprawa pojazdu się na poboczu może być niebezpieczne. Zatrzymaj pojazd w bezpiecznym miejscu, oznakuj miejsce zatrzymania trójkątem ostrzegawczym, wezwij pomoc drogową, pozostań w miarę możliwości za barierkami.


Pomoc drogowa na Autostradzie A4

Pomoc drogowa MS-CAR Marcin Sobota to flota specjalistycznych pojazdów odpowiedzialnych za holowanie, przewóz, przeładunek, ciągnięcie, a także naprawę każdego typu pojazdu, niezależnie od Twojej lokalizacji. Nasza firma stacjonuje na opolskim odcinku autostrady A4, od Wrocławia (węzeł Bielany Wrocławskie) do Gliwic (węzły Gliwice). Jesteśmy do Twojej dyspozycji na węzłach autostrady A4, MOPach A4, a także w dowolnym miejscu na Autostradzie A4. Zapewniamy:

Wypadek A4

Kolizja, wypadek, awaria. Niezależnie od zdarzenia, możesz liczyć na naszą pomoc drogową. Nasza flota pojazdów czeka na Twoje wezwanie.

Holowanie A4

Holujemy pojazdy każdego typu: osobowe, ciężarowe, zestawy TIR, ciągniki, naczepy i przyczepy, a także motocykle, kampery, maszyny budowlane.

Mechanik A4

Pęknięta opona? Rozładowany akumulator? Awaria układu elektrycznego, silnika, części mechanicznej? Nasz assistance na A4 jest gotowy do pracy.

Call Now ButtonWezwij pomoc!