Pomoc drogowa, holowanie Michałów i Autostrada A4

MS-CAR Pomoc Drogowa Michałów to firma specjalizująca się w świadczeniu usług drogowych na terenie Michałowa i okolic, w tym na Autostradzie A4. Oferujemy pomoc drogową w każdej sytuacji, w której znalazł się Twój pojazd.

Pomoc drogowa Michałów Autostrada A4

Nasza firma oferuje szybką i profesjonalną pomoc drogową na Autostradzie A4 oraz w okolicach Michałowa. W razie awarii lub kolizji, nasi wysoko wykwalifikowani technicy są gotowi udzielić niezbędnej pomocy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dzięki temu możesz mieć pewność, że zawsze możesz na nas liczyć.

Holowanie pojazdów Michałów

Jeśli Twój pojazd uległ awarii i potrzebuje holowania, zadzwoń do nas. Nasza flota pojazdów holowniczych jest w pełni wyposażona i przystosowana do holowania różnego rodzaju pojazdów, w tym samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Dzięki temu Twój pojazd zostanie bezpiecznie przetransportowany w miejsce docelowe.

Mobilna wulkanizacja i mechanika pojazdów Michałów

W przypadku niewielkich usterek na drodze, nasza mobilna wulkanizacja i mechanika pojazdowa może pomóc Ci naprawić pojazd na miejscu. Nasze zespoły wyposażone są w najnowsze narzędzia i sprzęt, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko i skutecznie rozwiązać większość problemów.

Ratownictwo drogowe Michałów

W razie poważniejszych zdarzeń drogowych, takich jak wypadki czy kolizje, oferujemy także ratownictwo drogowe. Dzięki naszej floty specjalistycznych pojazdów i wykwalifikowanych pracowników jesteśmy w stanie zabezpieczyć miejsce zdarzenia i pomóc w ewakuacji pojazdów z miejsca wypadku.

Laweta Michałów

Jeśli Twój pojazd nie nadaje się do jazdy i wymaga przewiezienia, nasza laweta jest gotowa do akcji. Nasz wykwalifikowany personel zadba o to, by Twój pojazd został bezpiecznie przewieziony tam, gdzie chcesz.

Szybki hol Michałów

Jedną z naszych najważniejszych usług jest szybki hol pojazdów w Michałowie i okolicach. Nasza flota holowników jest wyposażona w nowoczesne technologie, co pozwala nam na sprawną i bezpieczną pomoc na drodze. W razie awarii czy wypadku nie zostawiaj swojego samochodu na poboczu – skorzystaj z naszych usług i daj nam szansę na szybką naprawę Twojego pojazdu.

Holowanie pojazdów ciężarowych Michałów

Nie tylko samochody osobowe, ale także ciężarówki czy busy potrzebują pomocy na drodze. Nasza firma świadczy holowanie pojazdów ciężarowych w Michałowie i w okolicach. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, który pozwala nam na transport pojazdów o różnej masie i gabarytach. Nie zwlekaj i skorzystaj z naszej pomocy w razie potrzeby.

Usługi Pomoc drogowa, Assistance, Holowanie Autostrada A4 w okolicy Michałów

Jesteśmy zawsze tam, gdzie potrzebna jest nasza pomoc – również na autostradzie A4 w okolicy Michałów. W ramach naszych usług oferujemy profesjonalną pomoc drogową, holowanie oraz assistance. Dzięki naszej mobilnej wulkanizacji i mechanice pojazdowej, jesteśmy w stanie naprawić wiele awarii bez potrzeby holowania pojazdu do warsztatu. Nasza ekipa ratownictwa drogowego jest przygotowana na każdą sytuację i pomoże Ci w awaryjnej naprawie, wymianie koła, dostarczy paliwo czy przetransportuje Twój pojazd.

Naprawa szkód i samochód zastępczy z OC sprawcy

Jeśli doznałeś szkody w wyniku wypadku, nasza firma oferuje naprawę szkód oraz samochód zastępczy z OC sprawcy. Zajmiemy się formalnościami związanymi z likwidacją szkody, a Ty będziesz miał pewność, że Twoje auto zostanie naprawione przez profesjonalistów. Nasz samochód zastępczy pozwoli Ci na swobodne przemieszczanie się, bez przeszkód związanych z brakiem pojazdu. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszych usługach.

Pamiętaj!

Na Autostradzie A4 obowiązuje zakaz holowania pojazdów. Nie dotyczy to specjalistycznych pojazdów pomocy drogowej. Naprawa pojazdu się na poboczu może być niebezpieczne. Zatrzymaj pojazd w bezpiecznym miejscu, oznakuj miejsce zatrzymania trójkątem ostrzegawczym, wezwij pomoc drogową, pozostań w miarę możliwości za barierkami.


Pomoc drogowa na Autostradzie A4

Pomoc drogowa MS-CAR Marcin Sobota to flota specjalistycznych pojazdów odpowiedzialnych za holowanie, przewóz, przeładunek, ciągnięcie, a także naprawę każdego typu pojazdu, niezależnie od Twojej lokalizacji. Nasza firma stacjonuje na opolskim odcinku autostrady A4, od Wrocławia (węzeł Bielany Wrocławskie) do Gliwic (węzły Gliwice). Jesteśmy do Twojej dyspozycji na węzłach autostrady A4, MOPach A4, a także w dowolnym miejscu na Autostradzie A4. Zapewniamy:

Wypadek A4

Kolizja, wypadek, awaria. Niezależnie od zdarzenia, możesz liczyć na naszą pomoc drogową. Nasza flota pojazdów czeka na Twoje wezwanie.

Holowanie A4

Holujemy pojazdy każdego typu: osobowe, ciężarowe, zestawy TIR, ciągniki, naczepy i przyczepy, a także motocykle, kampery, maszyny budowlane.

Mechanik A4

Pęknięta opona? Rozładowany akumulator? Awaria układu elektrycznego, silnika, części mechanicznej? Nasz assistance na A4 jest gotowy do pracy.

Call Now ButtonWezwij pomoc!