Pomoc drogowa, holowanie Sarny Wielkie i Autostrada A4

MS-CAR Pomoc Drogowa to firma z wieloletnim doświadczeniem w świadczeniu usług drogowych. Jesteśmy zawsze gotowi do pomocy w przypadku awarii lub wypadku na Autostradzie A4 oraz w okolicach miejscowości Sarny Wielkie.

Pomoc drogowa Sarny Wielkie Autostrada A4

W przypadku awarii lub wypadku na Autostradzie A4 w okolicy Sarny Wielkie, nasi specjaliści są gotowi do szybkiego działania. Wystarczy zadzwonić na naszą infolinię, a nasi pracownicy już po kilku minutach będą na miejscu, by udzielić pomocy.

Holowanie pojazdów Sarny Wielkie

W przypadku awarii, której nie można naprawić na miejscu, nasi pracownicy zapewnią holowanie uszkodzonego pojazdu do wyznaczonego przez Klienta miejsca. Dysponujemy specjalistycznymi pojazdami, które umożliwiają holowanie nawet najcięższych samochodów.

Mobilna wulkanizacja i mechanika pojazdów Sarny Wielkie

Nasza firma oferuje także usługi mobilnej wulkanizacji oraz mechaniki pojazdowej na terenie Sarn Wielkich i okolic. W przypadku awarii opon lub innych usterki technicznych, nasi specjaliści są w stanie przeprowadzić niezbędne naprawy na miejscu.

Ratownictwo drogowe Sarny Wielkie

W przypadku poważniejszego wypadku lub kolizji, nasi pracownicy zawsze udzielą fachowej pomocy. W ramach naszych usług ratownictwa drogowego zapewniamy m.in. bezpieczne usunięcie uszkodzonego pojazdu z miejsca zdarzenia oraz zabezpieczenie terenu.

Laweta Sarny Wielkie

W przypadku awarii, której nie można naprawić na miejscu, nasi pracownicy zapewnią holowanie uszkodzonego pojazdu do wyznaczonego przez Klienta miejsca. Dysponujemy specjalistycznymi pojazdami, które umożliwiają holowanie nawet najcięższych samochodów.

Zapewniamy także szybki hol na terenie Sarny Wielkie i okolic, a także pomoc drogową na Autostradzie A4 w przypadku awarii lub wypadku. Oferujemy także usługi naprawy szkód oraz samochodu zastępczego z OC sprawcy. Skontaktuj się z nami, a nasi specjaliści pomogą w każdej sytuacji.

Holowanie pojazdów ciężarowych Sarny Wielkie

Jeśli potrzebujesz holowania ciężarówki w okolicy Sarny Wielkiej, to skontaktuj się z nami. Nasza firma pomocy drogowej oferuje holowanie pojazdów ciężarowych, w tym także TIR-ów, na terenie Sarn Wielkich i okolic. Jesteśmy doświadczoną firmą, która dysponuje nowoczesnymi ciężarówkami holowniczymi oraz specjalistycznym sprzętem, dzięki czemu jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdym przypadkiem.

W przypadku, gdy Twój samochód wpadł do rowu lub stanął w innym trudnym miejscu, możesz również liczyć na naszą pomoc. Nasza firma oferuje wyciąganie pojazdów z rowów i innych trudnych sytuacji.

Samochód zastępczy i darmowe holowanie z polisy OC Sarny Wielkie

Jeśli natomiast potrzebujesz samochodu zastępczego lub naprawy szkód z polisy OC sprawcy, również jesteśmy w stanie Ci pomóc. Współpracujemy z wieloma ubezpieczalniami i mamy doświadczonych mechaników, którzy profesjonalnie naprawią Twój samochód.

Dodatkowo, jeśli masz polisę OC z darmowym holowaniem, to warto skorzystać z naszych usług. Oferujemy darmowe holowanie w ramach ubezpieczenia OC, co pozwoli Ci zaoszczędzić dodatkowe koszty.

Nie wahaj się skontaktować z nami, jeśli potrzebujesz pomocy drogowej w okolicy Sarny Wielkiej i Autostrady A4.

Pamiętaj!

Na Autostradzie A4 obowiązuje zakaz holowania pojazdów. Nie dotyczy to specjalistycznych pojazdów pomocy drogowej. Naprawa pojazdu się na poboczu może być niebezpieczne. Zatrzymaj pojazd w bezpiecznym miejscu, oznakuj miejsce zatrzymania trójkątem ostrzegawczym, wezwij pomoc drogową, pozostań w miarę możliwości za barierkami.


Pomoc drogowa na Autostradzie A4

Pomoc drogowa MS-CAR Marcin Sobota to flota specjalistycznych pojazdów odpowiedzialnych za holowanie, przewóz, przeładunek, ciągnięcie, a także naprawę każdego typu pojazdu, niezależnie od Twojej lokalizacji. Nasza firma stacjonuje na opolskim odcinku autostrady A4, od Wrocławia (węzeł Bielany Wrocławskie) do Gliwic (węzły Gliwice). Jesteśmy do Twojej dyspozycji na węzłach autostrady A4, MOPach A4, a także w dowolnym miejscu na Autostradzie A4. Zapewniamy:

Wypadek A4

Kolizja, wypadek, awaria. Niezależnie od zdarzenia, możesz liczyć na naszą pomoc drogową. Nasza flota pojazdów czeka na Twoje wezwanie.

Holowanie A4

Holujemy pojazdy każdego typu: osobowe, ciężarowe, zestawy TIR, ciągniki, naczepy i przyczepy, a także motocykle, kampery, maszyny budowlane.

Mechanik A4

Pęknięta opona? Rozładowany akumulator? Awaria układu elektrycznego, silnika, części mechanicznej? Nasz assistance na A4 jest gotowy do pracy.

Call Now ButtonWezwij pomoc!