Pomoc drogowa osobowe, pomoc drogowa ciężarowe, holowanie, wypożyczalnia, mobilny warsztat, auto zastępcze z OC. Opole, powiat opolski, województwo opolskie, Autostrada A4.

Pomoc drogowa, holowanie Wierzbnik i Autostrada A4

MS-CAR Pomoc Drogowa Wierzbnik oferuje kompleksowe usługi drogowe dla kierowców poruszających się Autostradą A4 i jej okolicami. W przypadku awarii, wypadku lub innego problemu z pojazdem, nasi doświadczeni pracownicy są gotowi pomóc na miejscu zdarzenia.

Poniżej przedstawiamy pełen zakres usług, które oferujemy:

Pomoc drogowa Wierzbnik Autostrada A4

Nasza firma świadczy pomoc drogową na terenie Wierzbnika oraz Autostrady A4. Dostarczymy do Ciebie paliwo, odpalimy auto, wymienimy koło, a nawet dokonamy drobnej naprawy, jeśli jest to możliwe na miejscu zdarzenia.

Holowanie pojazdów Wierzbnik

Jeśli Twój samochód nie jest w stanie poruszać się własnymi siłami, oferujemy holowanie na naszej lawecie. Nasi pracownicy zadbaszą o bezpieczny transport Twojego pojazdu w wyznaczone miejsce.

Mobilna wulkanizacja i mechanika pojazdowa Wierzbnik

W przypadku awarii mechanicznej lub problemu z oponą, oferujemy mobilną wulkanizację i mechanikę pojazdową. Nasi fachowcy są w stanie naprawić większość usterek na miejscu zdarzenia.

Ratownictwo drogowe Wierzbnik

Jeśli Twoje auto uległo poważniejszej awarii lub wypadkowi, nasi pracownicy z pełnym profesjonalizmem podejdą do ratowania pojazdu. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi i doświadczeniu, jesteśmy w stanie wydobyć pojazd z rowu, ściągnąć z pobocza lub podjąć inne działania ratownicze.

Laweta Wierzbnik

Jeśli potrzebujesz transportu swojego pojazdu, oferujemy wynajem lawety. Nasza laweta jest w stanie przetransportować zarówno osobowe, jak i ciężarowe pojazdy.

Szybki hol Wierzbnik

Oferujemy szybki i skuteczny hol pojazdów w przypadku awarii lub wypadku. Nasi pracownicy są gotowi do szybkiej reakcji i transportu Twojego pojazdu w wyznaczone miejsce.

Naprawa szkód i samochód zastępczy z OC sprawcy

Jeśli Twój samochód został uszkodzony w wyniku kolizji, oferujemy kompleksową naprawę szkód oraz wynajem samochodu zastępczego z OC sprawcy. Nasza firma zajmie się całą procedurą likwidacji szkód.

W przypadku problemów drogowych na Autostradzie A4 i jej okolicach, skontaktuj się z nami. Nasza pomoc drogowa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Call Now ButtonWezwij pomoc!