Pomoc drogowa, holowanie Wierzbnik i Autostrada A4

MS-CAR Pomoc Drogowa Wierzbnik oferuje kompleksowe usługi drogowe dla kierowców poruszających się Autostradą A4 i jej okolicami. W przypadku awarii, wypadku lub innego problemu z pojazdem, nasi doświadczeni pracownicy są gotowi pomóc na miejscu zdarzenia.

Poniżej przedstawiamy pełen zakres usług, które oferujemy:

Pomoc drogowa Wierzbnik Autostrada A4

Nasza firma świadczy pomoc drogową na terenie Wierzbnika oraz Autostrady A4. Dostarczymy do Ciebie paliwo, odpalimy auto, wymienimy koło, a nawet dokonamy drobnej naprawy, jeśli jest to możliwe na miejscu zdarzenia.

Holowanie pojazdów Wierzbnik

Jeśli Twój samochód nie jest w stanie poruszać się własnymi siłami, oferujemy holowanie na naszej lawecie. Nasi pracownicy zadbaszą o bezpieczny transport Twojego pojazdu w wyznaczone miejsce.

Mobilna wulkanizacja i mechanika pojazdowa Wierzbnik

W przypadku awarii mechanicznej lub problemu z oponą, oferujemy mobilną wulkanizację i mechanikę pojazdową. Nasi fachowcy są w stanie naprawić większość usterek na miejscu zdarzenia.

Ratownictwo drogowe Wierzbnik

Jeśli Twoje auto uległo poważniejszej awarii lub wypadkowi, nasi pracownicy z pełnym profesjonalizmem podejdą do ratowania pojazdu. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi i doświadczeniu, jesteśmy w stanie wydobyć pojazd z rowu, ściągnąć z pobocza lub podjąć inne działania ratownicze.

Laweta Wierzbnik

Jeśli potrzebujesz transportu swojego pojazdu, oferujemy wynajem lawety. Nasza laweta jest w stanie przetransportować zarówno osobowe, jak i ciężarowe pojazdy.

Szybki hol Wierzbnik

Oferujemy szybki i skuteczny hol pojazdów w przypadku awarii lub wypadku. Nasi pracownicy są gotowi do szybkiej reakcji i transportu Twojego pojazdu w wyznaczone miejsce.

Naprawa szkód i samochód zastępczy z OC sprawcy

Jeśli Twój samochód został uszkodzony w wyniku kolizji, oferujemy kompleksową naprawę szkód oraz wynajem samochodu zastępczego z OC sprawcy. Nasza firma zajmie się całą procedurą likwidacji szkód.

W przypadku problemów drogowych na Autostradzie A4 i jej okolicach, skontaktuj się z nami. Nasza pomoc drogowa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Pamiętaj!

Na Autostradzie A4 obowiązuje zakaz holowania pojazdów. Nie dotyczy to specjalistycznych pojazdów pomocy drogowej. Naprawa pojazdu się na poboczu może być niebezpieczne. Zatrzymaj pojazd w bezpiecznym miejscu, oznakuj miejsce zatrzymania trójkątem ostrzegawczym, wezwij pomoc drogową, pozostań w miarę możliwości za barierkami.


Pomoc drogowa na Autostradzie A4

Pomoc drogowa MS-CAR Marcin Sobota to flota specjalistycznych pojazdów odpowiedzialnych za holowanie, przewóz, przeładunek, ciągnięcie, a także naprawę każdego typu pojazdu, niezależnie od Twojej lokalizacji. Nasza firma stacjonuje na opolskim odcinku autostrady A4, od Wrocławia (węzeł Bielany Wrocławskie) do Gliwic (węzły Gliwice). Jesteśmy do Twojej dyspozycji na węzłach autostrady A4, MOPach A4, a także w dowolnym miejscu na Autostradzie A4. Zapewniamy:

Wypadek A4

Kolizja, wypadek, awaria. Niezależnie od zdarzenia, możesz liczyć na naszą pomoc drogową. Nasza flota pojazdów czeka na Twoje wezwanie.

Holowanie A4

Holujemy pojazdy każdego typu: osobowe, ciężarowe, zestawy TIR, ciągniki, naczepy i przyczepy, a także motocykle, kampery, maszyny budowlane.

Mechanik A4

Pęknięta opona? Rozładowany akumulator? Awaria układu elektrycznego, silnika, części mechanicznej? Nasz assistance na A4 jest gotowy do pracy.

Call Now ButtonWezwij pomoc!