Pomoc drogowa, holowanie Przylesie i Autostrada A4

MS-CAR Pomoc Drogowa Przylesie to firma, która oferuje kompleksowe usługi dla kierowców w okolicy Autostrady A4, w tym w miejscowości Przylesie. Działamy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby zapewnić szybką i skuteczną pomoc drogową.

Pomoc drogowa Przylesie Autostrada A4 – zawsze na czas

Nasza firma specjalizuje się w pomocy drogowej na Autostradzie A4 w okolicy Przylesia. Dzięki naszemu doświadczeniu i specjalistycznemu sprzętowi, jesteśmy w stanie przyjechać na miejsce zdarzenia w krótkim czasie i pomóc w awaryjnej sytuacji.

Holowanie pojazdów Przylesie – bezpieczny transport pojazdu

Posiadamy specjalistyczne lawety, które umożliwiają bezpieczne przewożenie pojazdów różnego rodzaju. Nasze holowanie pojazdów w Przylesiu i na Autostradzie A4 odbywa się zawsze z pełnym bezpieczeństwem i ochroną pojazdu.

Mobilna wulkanizacja i mechanika pojazdowa Przylesie – szybka naprawa

W przypadku problemów z oponami lub usterkami technicznymi, nasza mobilna wulkanizacja i mechanika pojazdowa w Przylesiu zapewni szybką i skuteczną naprawę, co pozwoli kierowcy szybko kontynuować podróż.

Ratownictwo drogowe Przylesie – szybka pomoc na drodze

Nasze ratownictwo drogowe w Przylesiu oferuje kompleksowe usługi w przypadku wypadków lub awarii pojazdu na drodze. Nasi specjaliści szybko przyjadą na miejsce i pomogą w sytuacji awaryjnej.

Szybki hol pojazdów w Przylesiu – na życzenie klienta

W przypadku potrzeby, nasza firma oferuje również szybki hol pojazdów w Przylesiu. Jesteśmy w stanie przetransportować pojazd w dowolne miejsce, na życzenie klienta.

Naprawa szkód i samochód zastępczy z OC sprawcy – kompleksowa pomoc

Nasza firma oferuje także kompleksową pomoc w przypadku szkód komunikacyjnych, w tym naprawę szkód oraz zapewnienie samochodu zastępczego z OC sprawcy.

Pomoc drogowa na Autostradzie A4 – szybka i skuteczna pomoc

Działamy na terenie Autostrady A4 w okolicy Przylesia, aby zapewnić kierowcom szybką i skuteczną pomoc drogową w każdej sytuacji. Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę.

Pomoc drogowa i holowanie Przylesie

MS-CAR Pomoc Drogowa Przylesie oferuje kompleksową pomoc drogową dla kierowców poruszających się Autostradą A4 w okolicy Przylesia. Firma posiada specjalistyczny sprzęt, dzięki czemu jest w stanie szybko i skutecznie udzielić pomocy drogowej w przypadku awarii, wypadku lub innych zdarzeń na drodze. Oprócz holowania i transportu pojazdów, MS-CAR oferuje także mobilną wulkanizację, mechanikę pojazdową oraz naprawę szkód i udostępnienie samochodu zastępczego z OC sprawcy. Kierowcy mogą być pewni, że ich pojazd zostanie bezpiecznie przetransportowany do wyznaczonego miejsca, a wszelkie naprawy będą przeprowadzone z najwyższą jakością.

Pamiętaj!

Na Autostradzie A4 obowiązuje zakaz holowania pojazdów. Nie dotyczy to specjalistycznych pojazdów pomocy drogowej. Naprawa pojazdu się na poboczu może być niebezpieczne. Zatrzymaj pojazd w bezpiecznym miejscu, oznakuj miejsce zatrzymania trójkątem ostrzegawczym, wezwij pomoc drogową, pozostań w miarę możliwości za barierkami.


Pomoc drogowa na Autostradzie A4

Pomoc drogowa MS-CAR Marcin Sobota to flota specjalistycznych pojazdów odpowiedzialnych za holowanie, przewóz, przeładunek, ciągnięcie, a także naprawę każdego typu pojazdu, niezależnie od Twojej lokalizacji. Nasza firma stacjonuje na opolskim odcinku autostrady A4, od Wrocławia (węzeł Bielany Wrocławskie) do Gliwic (węzły Gliwice). Jesteśmy do Twojej dyspozycji na węzłach autostrady A4, MOPach A4, a także w dowolnym miejscu na Autostradzie A4. Zapewniamy:

Wypadek A4

Kolizja, wypadek, awaria. Niezależnie od zdarzenia, możesz liczyć na naszą pomoc drogową. Nasza flota pojazdów czeka na Twoje wezwanie.

Holowanie A4

Holujemy pojazdy każdego typu: osobowe, ciężarowe, zestawy TIR, ciągniki, naczepy i przyczepy, a także motocykle, kampery, maszyny budowlane.

Mechanik A4

Pęknięta opona? Rozładowany akumulator? Awaria układu elektrycznego, silnika, części mechanicznej? Nasz assistance na A4 jest gotowy do pracy.

Call Now ButtonWezwij pomoc!