Pomoc drogowa, holowanie Kolonia Leśna i Autostrada A4

Potrzebujesz pomocy drogowej w okolicy Kolonia Leśna i autostrady A4? Firma MS-CAR Pomoc Drogowa jest do Twojej dyspozycji przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Oferujemy szeroki zakres usług, w tym holowanie pojazdów, mobilną wulkanizację i mechanikę pojazdową oraz ratownictwo drogowe.

Pomoc drogowa Kolonia Leśna Autostrada A4

Jesteśmy zawsze gotowi do udzielenia pomocy drogowej w Kolonii Leśnej oraz na autostradzie A4. Działamy szybko i sprawnie, aby uniknąć zbędnego opóźnienia w Twojej podróży. Bez względu na to, czy potrzebujesz pomocy w przypadku awarii, wypadku czy zablokowania drogi, nasi specjaliści są w stanie udzielić Ci niezbędnej pomocy.

Holowanie pojazdów Kolonia Leśna

Jeśli Twój pojazd potrzebuje holowania, możesz na nas liczyć. Oferujemy holowanie pojazdów w Kolonii Leśnej oraz okolicach, w tym holowanie ciężarówek i TIR-ów. Działamy sprawnie i zawsze z myślą o Twojej wygodzie.

Mobilna wulkanizacja i mechanika pojazdowa Kolonia Leśna

W przypadku problemów z oponami lub innymi awariami mechanicznymi możesz skorzystać z naszej mobilnej wulkanizacji i mechaniki pojazdowej. Jesteśmy w stanie wykonać naprawy na miejscu, dzięki czemu unikniesz konieczności transportowania pojazdu do warsztatu. Działamy szybko i skutecznie, aby zapewnić Ci jak największą wygodę.

Ratownictwo drogowe Kolonia Leśna

Jeśli znalazłeś się w trudnej sytuacji na drodze, możesz na nas liczyć. Oferujemy ratownictwo drogowe w Kolonii Leśnej i okolicach, w tym wyjmowanie pojazdów z rowów czy zabezpieczanie miejsca zdarzenia. Działamy sprawnie i zawsze z myślą o Twoim bezpieczeństwie.

Darmowe holowanie z polisy OC Kolonia Leśna

Jeśli posiadasz ubezpieczenie OC, możesz skorzystać z naszej usługi darmowego holowania z polisy. Oferujemy holowanie pojazdów z polisy OC w Kolonii Leśnej oraz okolicach. Zadzwoń do nas, a my zajmiemy się resztą.

MS-CAR Pomoc Drogowa to firma, na którą możesz liczyć w przypadku potrzeby pomocy drogowej w okolicy Kolonia Leśna i autostrady A4. Działamy szybko, sprawnie i zawsze z myślą o Twojej wygodzie i bezpieczeństwie.

Pamiętaj!

Na Autostradzie A4 obowiązuje zakaz holowania pojazdów. Nie dotyczy to specjalistycznych pojazdów pomocy drogowej. Naprawa pojazdu się na poboczu może być niebezpieczne. Zatrzymaj pojazd w bezpiecznym miejscu, oznakuj miejsce zatrzymania trójkątem ostrzegawczym, wezwij pomoc drogową, pozostań w miarę możliwości za barierkami.


Pomoc drogowa na Autostradzie A4

Pomoc drogowa MS-CAR Marcin Sobota to flota specjalistycznych pojazdów odpowiedzialnych za holowanie, przewóz, przeładunek, ciągnięcie, a także naprawę każdego typu pojazdu, niezależnie od Twojej lokalizacji. Nasza firma stacjonuje na opolskim odcinku autostrady A4, od Wrocławia (węzeł Bielany Wrocławskie) do Gliwic (węzły Gliwice). Jesteśmy do Twojej dyspozycji na węzłach autostrady A4, MOPach A4, a także w dowolnym miejscu na Autostradzie A4. Zapewniamy:

Wypadek A4

Kolizja, wypadek, awaria. Niezależnie od zdarzenia, możesz liczyć na naszą pomoc drogową. Nasza flota pojazdów czeka na Twoje wezwanie.

Holowanie A4

Holujemy pojazdy każdego typu: osobowe, ciężarowe, zestawy TIR, ciągniki, naczepy i przyczepy, a także motocykle, kampery, maszyny budowlane.

Mechanik A4

Pęknięta opona? Rozładowany akumulator? Awaria układu elektrycznego, silnika, części mechanicznej? Nasz assistance na A4 jest gotowy do pracy.

Call Now ButtonWezwij pomoc!