Pomoc drogowa osobowe, pomoc drogowa ciężarowe, holowanie, wypożyczalnia, mobilny warsztat, auto zastępcze z OC. Opole, powiat opolski, województwo opolskie, Autostrada A4.

Pomoc drogowa i holowanie Katowice – Autoststrada A4

MS-CAR to firma świadcząca usługi pomocy drogowej dla kierowców poruszających się po terenie Katowic i okolic. Dzięki doświadczonemu i wykwalifikowanemu zespołowi, firma zapewnia szybką, skuteczną i profesjonalną pomoc w każdej sytuacji.

Holowanie pojazdów Katowice – MS-CAR

MS-CAR Pomoc Drogowa Katowice oferuje holowanie pojazdów na terenie Katowic i okolic. Firma posiada nowoczesne lawety, które umożliwiają transport różnego rodzaju pojazdów. Kierowcy mogą liczyć na bezpieczne i profesjonalne holowanie na krótkich i długich trasach.

Mobilna wulkanizacja i mechanika pojazdów Katowice – MS-CAR

MS-CAR Pomoc Drogowa Katowice oferuje również usługi mobilnej wulkanizacji i mechaniki pojazdowej. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi, firma jest w stanie naprawić awarie na miejscu, bez potrzeby przewożenia pojazdu do warsztatu.

Ratownictwo drogowe Katowice – MS-CAR

Firma MS-CAR Pomoc Drogowa Katowice posiada wykwalifikowany zespół ratowników drogowych, którzy służą pomocą w razie wypadków i kolizji. Dzięki temu kierowcy mają pewność, że ich bezpieczeństwo jest w dobrych rękach.

Laweta Katowice – MS-CAR

Firma MS-CAR Pomoc Drogowa Katowice posiada lawety o różnej nośności, które pozwalają na transport różnego rodzaju pojazdów. Dzięki temu, kierowcy mogą mieć pewność, że ich pojazdy zostaną przewiezione bezpiecznie i sprawnie do wyznaczonego miejsca.

Pomoc drogowa Autostrada A4 w okolicy Katowic – MS-CAR

MS-CAR Pomoc Drogowa Katowice oferuje pełen zakres usług dla kierowców poruszających się Autostradą A4 w okolicy Katowic. Firma działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, co pozwala na szybką i skuteczną pomoc w każdej sytuacji.

Call Now ButtonWezwij pomoc!