Pomoc drogowa i holowanie Katowice – Autoststrada A4

MS-CAR to firma świadcząca usługi pomocy drogowej dla kierowców poruszających się po terenie Katowic i okolic. Dzięki doświadczonemu i wykwalifikowanemu zespołowi, firma zapewnia szybką, skuteczną i profesjonalną pomoc w każdej sytuacji.

Holowanie pojazdów Katowice – MS-CAR

MS-CAR Pomoc Drogowa Katowice oferuje holowanie pojazdów na terenie Katowic i okolic. Firma posiada nowoczesne lawety, które umożliwiają transport różnego rodzaju pojazdów. Kierowcy mogą liczyć na bezpieczne i profesjonalne holowanie na krótkich i długich trasach.

Mobilna wulkanizacja i mechanika pojazdów Katowice – MS-CAR

MS-CAR Pomoc Drogowa Katowice oferuje również usługi mobilnej wulkanizacji i mechaniki pojazdowej. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi, firma jest w stanie naprawić awarie na miejscu, bez potrzeby przewożenia pojazdu do warsztatu.

Ratownictwo drogowe Katowice – MS-CAR

Firma MS-CAR Pomoc Drogowa Katowice posiada wykwalifikowany zespół ratowników drogowych, którzy służą pomocą w razie wypadków i kolizji. Dzięki temu kierowcy mają pewność, że ich bezpieczeństwo jest w dobrych rękach.

Laweta Katowice – MS-CAR

Firma MS-CAR Pomoc Drogowa Katowice posiada lawety o różnej nośności, które pozwalają na transport różnego rodzaju pojazdów. Dzięki temu, kierowcy mogą mieć pewność, że ich pojazdy zostaną przewiezione bezpiecznie i sprawnie do wyznaczonego miejsca.

Pomoc drogowa Autostrada A4 w okolicy Katowic – MS-CAR

MS-CAR Pomoc Drogowa Katowice oferuje pełen zakres usług dla kierowców poruszających się Autostradą A4 w okolicy Katowic. Firma działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, co pozwala na szybką i skuteczną pomoc w każdej sytuacji.

Pamiętaj!

Na Autostradzie A4 obowiązuje zakaz holowania pojazdów. Nie dotyczy to specjalistycznych pojazdów pomocy drogowej. Naprawa pojazdu się na poboczu może być niebezpieczne. Zatrzymaj pojazd w bezpiecznym miejscu, oznakuj miejsce zatrzymania trójkątem ostrzegawczym, wezwij pomoc drogową, pozostań w miarę możliwości za barierkami.


Pomoc drogowa na Autostradzie A4

Pomoc drogowa MS-CAR Marcin Sobota to flota specjalistycznych pojazdów odpowiedzialnych za holowanie, przewóz, przeładunek, ciągnięcie, a także naprawę każdego typu pojazdu, niezależnie od Twojej lokalizacji. Nasza firma stacjonuje na opolskim odcinku autostrady A4, od Wrocławia (węzeł Bielany Wrocławskie) do Gliwic (węzły Gliwice). Jesteśmy do Twojej dyspozycji na węzłach autostrady A4, MOPach A4, a także w dowolnym miejscu na Autostradzie A4. Zapewniamy:

Wypadek A4

Kolizja, wypadek, awaria. Niezależnie od zdarzenia, możesz liczyć na naszą pomoc drogową. Nasza flota pojazdów czeka na Twoje wezwanie.

Holowanie A4

Holujemy pojazdy każdego typu: osobowe, ciężarowe, zestawy TIR, ciągniki, naczepy i przyczepy, a także motocykle, kampery, maszyny budowlane.

Mechanik A4

Pęknięta opona? Rozładowany akumulator? Awaria układu elektrycznego, silnika, części mechanicznej? Nasz assistance na A4 jest gotowy do pracy.

Call Now ButtonWezwij pomoc!