Pomoc drogowa, holowanie Sieroniowice i Autostrada A4

MS-CAR Pomoc Drogowa Sieroniowice to firma zajmująca się kompleksową obsługą drogową dla kierowców. Działamy na terenie Sieroniowic i okolic, w tym na Autostradzie A4. Nasze usługi obejmują pomoc drogową, holowanie pojazdów, mobilną wulkanizację i mechanikę pojazdów oraz ratownictwo drogowe. Oferujemy również usługi związane z transportem TIR, w tym holowanie i naprawę TIR.

Pomoc drogowa Sieroniowice

W przypadku awarii na drodze, nasza pomoc drogowa Sieroniowice jest do Państwa dyspozycji przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Nasi specjaliści udzielą niezbędnej pomocy, obejmującej między innymi awaryjne uruchomienie pojazdu, wymianę koła, przeprowadzenie naprawy drobnych usterek oraz przetransportowanie pojazdu do wyznaczonego punktu. Dzięki naszej pomocy drogowej, szybko i skutecznie rozwiążemy Państwa problemy na drodze.

Holowanie pojazdów Sieroniowice

Jeśli Państwa pojazd uległ awarii, a naprawa na miejscu nie jest możliwa, zawsze możecie skorzystać z naszej usługi holowania pojazdów Sieroniowice. Nasze holowniki są wyposażone w najnowszy sprzęt i pozwalają na holowanie różnych rodzajów pojazdów, w tym samochodów osobowych, ciężarowych i autobusów. Bezpiecznie i profesjonalnie przetransportujemy Państwa pojazd tam, gdzie będzie można przeprowadzić naprawę.

Mobilna wulkanizacja i mechanika pojazdów Sieroniowice

W przypadku problemów z oponami czy innymi drobnymi usterek mechanicznymi, nasi specjaliści z mobilnej wulkanizacji i mechaniki pojazdów Sieroniowice udzielą profesjonalnej pomocy na miejscu. Wyposażenie naszych pojazdów pozwala na wykonanie wielu napraw drobnych usterek bez potrzeby holowania pojazdu do warsztatu. W razie potrzeby przewieziemy Państwa pojazd do wyznaczonego warsztatu.

Laweta Sieroniowice

Nasza laweta Sieroniowice to pojazd wyposażony w specjalistyczne urządzenia i sprzęt, który pozwala na przetransportowanie uszkodzonego pojazdu w bezpieczny sposób. Lawetę można wykorzystać nie tylko w przypadku awarii, ale również w sytuacji, gdy Państwa pojazd został unieruchomiony w wyniku wypadku lub kradzieży.

Szybki hol Sieroniowice

Nasza firma oferuje również usługę szybkiego holu Sieroniowice. Dzięki temu, że mamy siedzibę w pobliżu Autostrady A4, jesteśmy w stanie szybko dotrzeć na miejsce zdarzenia i przeprowadzić holowanie pojazdu. Nasza flota holowników jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby zapewnić szybką i skuteczną pomoc drogową.

Naprawa szkód i samochód zastępczy z OC sprawcy

W przypadku kolizji lub wypadku, oferujemy kompleksową obsługę naprawy szkód. Nasze doświadczone zespoły warsztatowe dokładnie ocenią zakres uszkodzeń i przeprowadzą niezbędne naprawy. Dodatkowo, jeśli jesteście poszkodowani w wyniku wypadku z winy innego kierowcy, zapewniamy samochód zastępczy na okres trwania naprawy, którego koszty pokrywane są z OC sprawcy.

Pomoc drogowa Autostrada A4

Jeśli potrzebujecie pomocy drogowej na Autostradzie A4 w okolicy Sieroniowic, możecie na nas liczyć. Nasze ekipy są doskonale zaznajomione z tym obszarem i szybko dotrą na miejsce zdarzenia. Bez względu na to, czy to awaria pojazdu, kolizja czy inne utrudnienia, służymy fachową pomocą drogową, zapewniając Państwu bezpieczeństwo i sprawną obsługę.

Holowanie TIR, naprawa TIR

Dla sektora transportowego oferujemy specjalistyczne usługi holowania i naprawy TIR. Nasze holowniki są przystosowane do obsługi ciężkich pojazdów i posiadają niezbędne wyposażenie, aby zapewnić bezpieczny transport TIR na wyznaczone miejsce. Ponadto, nasze warsztaty wyposażone są w nowoczesny sprzęt i narzędzia, co umożliwia skuteczną naprawę i konserwację pojazdów ciężarowych.

Zadzwoń teraz 600 600 226

W razie potrzeby zapraszamy do kontaktu z nami pod numerem telefonu 600 600 226. Nasz zespół obsługi klienta jest dostępny przez całą dobę i służy fachową radą oraz szybką reakcją na zgłoszone problemy drogowe. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, pełne zaangażowanie i konkurencyjne ceny.

MS-CAR Pomoc Drogowa Sieroniowice to partner, na którego można liczyć w sytuacjach awaryjnych na drodze. Niezależnie od rodzaju problemu, zapewniamy skuteczną i szybką pomoc, aby przywrócić Państwa mobilność i bezpieczeństwo.

Pamiętaj!

Na Autostradzie A4 obowiązuje zakaz holowania pojazdów. Nie dotyczy to specjalistycznych pojazdów pomocy drogowej. Naprawa pojazdu się na poboczu może być niebezpieczne. Zatrzymaj pojazd w bezpiecznym miejscu, oznakuj miejsce zatrzymania trójkątem ostrzegawczym, wezwij pomoc drogową, pozostań w miarę możliwości za barierkami.


Pomoc drogowa na Autostradzie A4

Pomoc drogowa MS-CAR Marcin Sobota to flota specjalistycznych pojazdów odpowiedzialnych za holowanie, przewóz, przeładunek, ciągnięcie, a także naprawę każdego typu pojazdu, niezależnie od Twojej lokalizacji. Nasza firma stacjonuje na opolskim odcinku autostrady A4, od Wrocławia (węzeł Bielany Wrocławskie) do Gliwic (węzły Gliwice). Jesteśmy do Twojej dyspozycji na węzłach autostrady A4, MOPach A4, a także w dowolnym miejscu na Autostradzie A4. Zapewniamy:

Wypadek A4

Kolizja, wypadek, awaria. Niezależnie od zdarzenia, możesz liczyć na naszą pomoc drogową. Nasza flota pojazdów czeka na Twoje wezwanie.

Holowanie A4

Holujemy pojazdy każdego typu: osobowe, ciężarowe, zestawy TIR, ciągniki, naczepy i przyczepy, a także motocykle, kampery, maszyny budowlane.

Mechanik A4

Pęknięta opona? Rozładowany akumulator? Awaria układu elektrycznego, silnika, części mechanicznej? Nasz assistance na A4 jest gotowy do pracy.

Call Now ButtonWezwij pomoc!