Wypożyczalnia samochodów Opole

Jesteśmy bardzo szybko i dynamicznie rozwijającą się wypożyczalnią samochodów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo duży wybór aut na wynajem w bardzo niskich, konkurencyjnych cenach. Gwarantujemy, że wypożyczony u nas samochód będzie w pełni sprawny, regularnie serwisowany i dostosowany do nawet najbardziej wymagających osób. Zawsze dbamy o bezpieczeństwo, komfort i zadowolenie wszystkich klientów. Do każdego podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę potrzeby osób zainteresowanych wynajmem naszych samochodów.

Zajmujemy się wypożyczaniem samochodów osobowych, dostawczych, busów, lawet oraz przyczep na okres krótko i długoterminowy bez jakichkolwiek limitów kilometrowych. To klient decyduje o tym, na jaki czas chce skorzystać z usług wypożyczalni aut. Korzystając z naszej oferty pracownik firmy MS-CAR dowiezie wypożyczony przez Państwa samochód pod wskazany adres, odbierze klienta z lotniska, dworca PKP czy PKS.

Kilka prostych kroków do wypożyczenia auta

Firma PHU MS-CAR gwarantuje profesjonalną i miłą obsługę, jak również minimum formalności związanych z wynajmem samochodu. Klient chcąc wypożyczyć nasze auto, podczas spisywania umowy (która jest przejrzysta i nie zawiera żadnych ukrytych kosztów) musi spełnić jedynie 3 proste warunki:

  • okazać aktualny dowód osobisty,
  • okazać aktualne prawo jazdy,
  • wpłacić kaucję zwrotną (wysokość kaucji zależna od okresu, na jaki zostanie wypożyczone auto).

Należy pamiętać, że klient odbiera samochód czysty, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz i w takim samym stanie auto powinno zostać w określonym terminie zwrócone, bez jakichkolwiek uszkodzeń blacharskich czy tapicerskich związanych z użytkowaniem pojazdu.

Zapewniamy 100% zadowolenia klientów z wypożyczalni samochodów MS-CAR. Wszelkie pytania można zadawać dzwoniąc na nr 726 425 100 bądź poprzez SMS – odpowiemy jak najszybciej będzie to możliwe.

Call Now ButtonWezwij pomoc!