Wypadek Seicento na DK45: Nietrzeźwi mężczyźni w Jełowej

|

W piątkowy wieczór, 20 października, tuż po 21:00, służby ratunkowe z Opola otrzymały informację o wypadku drogowym na DK45 w okolicach Jełowej.

Na miejsce niezwłocznie skierowano odpowiednie służby, które potwierdziły, że doszło do dachowania pojazdu marki Seicento. W samochodzie podróżowało dwóch mężczyzn.

Według wstępnych, niepotwierdzonych oficjalnie informacji, obaj mężczyźni mogli znajdować się pod wpływem alkoholu, a w samochodzie mogły znajdować się także środki odurzające. Po wypadku jeden z mężczyzn próbował opuścić miejsce zdarzenia, jednak ostatecznie obaj zostali zatrzymani przez policję, która obecnie wyjaśnia okoliczności wypadku oraz stan trzeźwości uczestników.

Podczas interwencji ruch na drodze odbywał się wahadłowo.

W działaniach ratunkowych uczestniczyły zastępy straży pożarnej z JRG 1 Opole, OSP Jełowa, OSP Łubniany, policja oraz zespół ratownictwa medycznego.

Przypominamy, że w przypadku wypadku lub awarii na drodze, pomoc drogowa MS-CAR jest dostępna o każdej porze dnia i nocy. Nasza profesjonalna ekipa jest zawsze gotowa, aby zapewnić szybką i skuteczną pomoc, gwarantując bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom ruchu drogowego.

Call Now ButtonWezwij pomoc!