Węzły na autostradzie A4

Węzeł autostradowy, węzeł na autostradzie, to nic innego jak skrzyżowanie dróg, które w tym przypadku umożliwiają kierowcom opuszczenie lub wjazd na autostradę. W przypadku płatnych odcinków autostrady dodatkowo w okolicy węzłów znajdziemy również punkty poboru opłat.

MS-CAR świadczy w szerokim zakresie pomoc drogową na terenie Opola, powiatu opolskiego, województwa opolskiego oraz autostrady A4 na odcinku województwa opolskiego, a także od Wrocławia do Gliwic. Oferujemy pełną obsługę i pomoc dla motocykli, pojazdów osobowych, ciężarowych, budowlanych, w tym także ciężki sprzęt do przeładunku: dźwigi, podnośniki, przyczepy niskopodwoziowe.

Węzły autostradowe A4 – informacje podstawowe

W większość przypadków, węzły na autostradzie nie posiadają żadnych specjalnych udogodnień dla kierowców, poza ewentualnymi usługami i parkingami zlokalizowanymi w ich pobliżu, które w przeważającej większości należą do prywatnych firm.

W obsłudze autostrady A4 węzły pełnią ważną funkcję, ponieważ stanowią jedyną możliwą drogę, którą można wjechać na autostradę, a także zjechać z niej. Ma to tak samo kluczowe znaczenie dla kierowców, którzy, np. w przypadku awarii na autostradzie A4, będą chcieli jak najszybciej znaleźć najbliższy MOP lub opuścić autostradę, aby móc podjąć dodatkowe działania, np. odszukać mechanika, odwiedzić warsztat, skorzystać z pomocy lekarskiej, itp..

Dla firm obsługujących pomoc drogową na autostradzie A4 węzły są kluczowe w umożliwieniu nam wjechania na autostradę i podjęcia szybkiej akcji pomocy, np. usunięcia uszkodzonego pojazdu z autostrady, odholowania go, udzielenia pomocy technicznej przez mechanika, mobilnej wulkanizacji.

Węzły drogowe na autostradzie A4

Na autostradzie A4 znajdziesz 68 węzłów, w tym 6 zlokalizowanych na terenie województwa opolskiego, gdzie świadczymy usługi pomocy drogowej, holowania, mobilnej wulkanizacji, mobilnego warsztatu, transportu, przeładunku i inne.

Poniżej znajdziesz listę węzłów drogowych na autostradzie A4 zlokalizowanych w województwie opolskim:

Węzeł BrzegDroga wojewódzka nr 401 Droga wojewódzka nr 403
Węzeł Opole ZachódDroga krajowa nr 46
Węzeł Opole PołudnieDroga krajowa nr 46
Węzeł KrapkowiceDroga wojewódzka nr 409 Droga wojewódzka nr 423
Węzeł Kędzierzyn-KoźleDroga wojewódzka nr 426
Węzeł Strzelce OpolskieDroga krajowa nr 88

Pomoc drogowa autostrada A4

Jeśli napotkasz awarię samochodu, kolizję lub wypadek drogowy na autostradzie A4, warto wiedzieć, że istnieje wiele firm pomocy drogowej, które mogą Ci pomóc w takiej sytuacji. Jedną z rekomendowanych firm jest MS-CAR, która oferuje kompleksową pomoc drogową na autostradzie A4 24 godziny na dobę, włącznie z dniami wolnymi od pracy oraz świętami.

Firma MS-CAR świadczy usługi holowania i lawetowania samochodów osobowych, terenowych, SUV, BUS oraz TIR na terenie autostrady A4. W przypadku awarii koła możesz skorzystać z naszej usługi wymiany koła na autostradzie A4, a także z usługi awaryjnego odpalania z urządzenia rozruchowego 12V/24V.

Jeśli potrzebujesz diagnostyki komputerowej na autostradzie A4, firma MS-CAR oferuje dojazd na miejsce wypadku. Dzięki szybkiej i skutecznej pomocy drogowej możesz być pewien, że zostaniesz bezpiecznie przetransportowany z miejsca awarii do wyznaczonego przez Ciebie celu.

Lista usług pomocy drogowej MS-CAR na autostradzie A1:

  1. Diagnoza i naprawa auta na autostradzie A4- jeśli jest to możliwe, technicy pomocy drogowej dokonają diagnozy usterki na miejscu i spróbują ją naprawić.
  2. Holowanie i transport auta do ustalonego miejsca A4- w przypadku niemożności naprawy na miejscu, technicy pomocy drogowej przetransportują uszkodzone auto do wskazanego przez klienta miejsca.
  3. Transport pasażerów A4 – jeśli kierowca nie może kontynuować jazdy, firma pomocy drogowej zorganizuje transport pasażerów do wskazanego celu.
  4. Dowóz paliwa na autostradzie A4 – w przypadku braku paliwa, firma pomocy drogowej dostarczy odpowiednią ilość paliwa na miejsce awarii.
  5. Wulkanizacja i naprawa opon A4 – w przypadku uszkodzenia opon, technicy pomocy drogowej dokonają naprawy na miejscu lub wymienią opony.
  6. Wypompowanie omyłkowo zatankowanego paliwa złego rodzaju A4- w przypadku zatankowania niewłaściwego paliwa, firma pomocy drogowej wypompuje paliwo z baków samochodu.

Pomoc drogowa
węzeł Brzeg

Potrzebujesz pomocy drogowej w okolicach węzła Brzeg? Zadzwoń. Dojedziemy do Ciebie i pomożemy. Dowóz paliwa, holowanie, laweta, pomoc mechanika, przeładunek, wyciąganie pojazdów z rowu.

Pomoc drogowa
Opole Zachód

Awaria w okolicach węzła Opole Zachód? Wezwij MS-CAR. Zapewniamy całodobową pomoc drogową na terenie Autostrady A4, województwie opolskim i w Opolu. Naprawimy drobne usterki na miejscu.

Pomoc drogowa
Opole Południe

Potrzebujesz szybkiej pomocy drogowej w okolicy węzła Opole Południe? Holowanie? Laweta? Dowóz paliwa? Pomoc mechanika? Przeładunek z uszkodzonej naczepy? Zadzwoń teraz!

Pomoc drogowa
węzeł Krapkowice

Pomoc drogowa na węźle Krapkowice może okazać się niezastąpiona, kiedy dojdzie do awarii pojazdu, kolizji, wypadku lub unieruchomienia pojazdu. Wezwij MS-CAR i bądź spokojny.

Pomoc drogowa węzeł Kędzierzyn Koźle

Całodobowa pomoc drogowa, samochód zastępczy z OC sprawcy, holowanie z OC sprawcy, dowóz paliwa, mobilna wulkanizacja i inne.

Pomoc drogowa węzeł Strzelce Opolskie

Nie daj się zaskoczyć na drodze. Nie podejmuj ryzyka i nie próbuj samemu holować pojazdu na autostradzie. Wezwij pomoc MS-CAR.

Call Now ButtonWezwij pomoc!