Usługi lawetą

Jako firma oferująca usługi holowania i transportu lawetą w Opolu, powiecie opolskim i okolicach, jesteśmy dumni z zapewnienia najwyższego poziomu usług i zaangażowania, przewyższającego oferty innych firm holowniczych w tym rejonie.

Nasi doświadczeni i certyfikowani operatorzy lawet są odpowiednio przeszkoleni, a co ważniejsze, stale podnoszą swoje kwalifikacje z zakresu najnowszych technologii stosowanych przez producentów pojazdów. Dzięki temu możemy zagwarantować, że pojazdy powierzone w nasze ręce zostaną przewiezione zgodnie z najwyższymi standardami.

Nasza siedziba znajduje się w Jałowej pod Opolem. Obszar naszej pracy to miasto Opole, powiat opolski i województwo opolskie, w tym Autostrada A4. Jeśli szukasz pomocy w innym obszarze, zadzwoń. Przekażemy Ci kontakt do zaufanych serwisów pomocy drogowej, warsztatów samochodowych, serwisów, itp..

Miałeś kolizję? Potrzebujesz transport uszkodzonego pojazdu i samochód zastępczy? Zadzwoń teraz. Odholujemy uszkodzony samochód za darmo i od razu podstawimy Ci samochód zastępczy (osobowy, ciężarowy) bezpłatnie z polisy OC sprawcy kolizji.

Laweta samochody osobowe, pomoc drogowa ciężarowe, transport pojazdów i inne

Niezależnie od tego, czy posiadasz pojazd z automatyczną, czy ręczną skrzynią biegów, nowoczesne auto z obecnego i ostatnich lat produkcji czy starszy model, pozbawiony wybranych technologii, a także samochód elektryczny, motocykl lub inny pojazd, do którego transportu będzie konieczne użycie lawety, jesteśmy gotowi przyjąć zlecenie.

Warto skorzystać z naszych usług holowania lawetą w Opolu w przypadku nagłych sytuacji, kiedy potrzebna jest szybka i bezpieczna pomoc. Nasza całodobowa obsługa holowania jest dostępna dla naszych klientów w każdej chwili i gwarantuje profesjonalne i skuteczne wsparcie w trudnych momentach.

MS-CAR oferuje szeroki zakres usług związanych z transportem i holowaniem pojazdów oraz sprzętu budowlanego. W ramach swojej oferty specjalizujemy się w przewozie pojazdów gabarytowych, a także w holowaniu i transporcie ciężarówek, autobusów oraz sprzętu budowlanego. Zapewniamy dodatkowe wyposażenie, takie jak windy, podnośniki, czy specjalistyczne narzędzia, dzięki czemu jest w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zleceniom. Firma posiada nowoczesny i zróżnicowany tabor pojazdów, a jej pracownicy są wykwalifikowani i doświadczeni w branży, co pozwala na świadczenie usług pomocy drogowej, holowania, mechaniki pojazdowej na najwyższym poziomie.

Usługi lawetą MS-CAR Opole i okolice

Oto niektóre z usług świadczonych przez firmę MS-CAR związane z transportem pojazdów i sprzętu:

  • Holowanie pojazdów osobowych, ciężarowych, autobusów oraz maszyn budowlanych i rolniczych
  • Transport pojazdów specjalnych, takich jak łodzie, motocykle, quady i przyczepy kempingowe,
  • Przewóz pojazdów gabarytowych, w tym taksówek, łodzi, ciężarówek i innych dużych pojazdów,
  • Obsługa zdarzeń drogowych, wypadków i awarii, włącznie z usuwaniem pojazdów z miejsca zdarzenia, przeładunkiem przyczep i naczep, podstawieniem pojazdów zastępczych, itp..,
  • Wymiana koła, wulkanizacja, naprawa na miejscu i inne drobne naprawy techniczne (mobilna wulkanizacja),
  • Transport pojazdów i sprzętu poza granice kraju, w tym kraje UE
  • Przeprowadzanie masowych przewozów i przeprowadzek, np. wyposażenia zakładów produkcyjnych
  • Transport samochodów z Niemiec i innych krajów europejskich,
  • Przewóz samochodów sportowych na zloty i inne wydarzenia.

W ramach swojej specjalizacji firma MS-CAR zapewnia także przewóz pojazdów i sprzętu o większej wadze, wymagające specjalnego sprzętu, takiego jak holowniki o dużej nośności, dźwigi, naczepy platformowe i inne. Organizujemy transport niskopodwoziowy.

Call Now ButtonWezwij pomoc!