Pomoc drogowa Namysłów-Kluczbork DK11. Kogo wezwać do pojazdu: wulkanizacja, laweta, holownik TIR?

|

Droga Krajowa numer 11 (DK11), trasa Namysłów – Kluczbork, to ważny szlak komunikacyjny na mapie Polski. Od Koszalina do węzła z Autostradą A1 i biegnąca przez Poznań. Dla mieszkańców województwa opolskiego, jest to ważny szlak komunikacyjny biegnący przez takie miasta jak Byczyna, Kluczbork, Stare Olesno, Olesno, Sieraków Śląski, Ciasna i dalej na Lubliniec. Droga DK11 przebiega w pobliżu Opola, do którego można dojechać m.in. DK45 i DK46.

Kogo wezwać do pojazdu: wulkanizacja, laweta, holownik TIR?

Wybór odpowiedniej usługi pomocy drogowej na trasie Namysłów-Kluczbork zależy od konkretnego problemu, z jakim się zmagasz. Oto kilka scenariuszy i odpowiednie usługi, które możesz wezwać:

 1. Wulkanizacja:
  • Jeśli masz problem z oponami, na przykład przebitą oponę lub uszkodzenie koła, najlepiej wezwać serwis wulkanizacyjny. Mobilny serwis opon będzie w stanie szybko i skutecznie naprawić lub wymienić oponę na miejscu.
  • MS-CAR oferuje mobilną wulkanizację 24/7, co jest niezwykle ważne dla kierowców ciężarówek i TIR-ów, którzy mogą napotkać problemy z oponami na trasie. Ich flota specjalistycznych pojazdów jest wyposażona w niezbędne narzędzia do wymiany opony, wymiany koła, a także naprawy opon na miejscu.
 2. Laweta:
  • W przypadku, gdy Twój pojazd nie jest w stanie kontynuować jazdy z powodu poważniejszej awarii mechanicznej lub wypadku, potrzebna będzie laweta. Laweta przetransportuje Twój pojazd do warsztatu lub innego wskazanego miejsca.
  • W przypadku awarii lub wypadku, MS-CAR zapewnia usługi lawetowe i holowania dla wszelkiego rodzaju pojazdów, w tym samochodów osobowych, ciężarowych, a także TIR-ów. Firma dysponuje nowoczesnymi lawetami i specjalistycznym sprzętem do holowania, co pozwala na bezpieczny i skuteczny transport pojazdu do warsztatu lub innego wskazanego miejsca.
 3. Holownik TIR:
  • Jeżeli jesteś kierowcą pojazdu ciężarowego, takiego jak TIR, i napotkałeś na problem, który uniemożliwia dalszą jazdę (np. awaria silnika, wypadek), potrzebny będzie specjalistyczny holownik TIR. Holownik TIR jest przystosowany do holowania dużych pojazdów ciężarowych i zapewni bezpieczne przetransportowanie pojazdu do miejsca naprawy.
  • Dla pojazdów ciężarowych typu TIR, MS-CAR oferuje specjalistyczne usługi holowania. Nasza firma posiada doświadczony zespół oraz odpowiedni sprzęt, w tym holowniki TIR, które są przystosowane do holowania i wyciągania TIR-ów z rowu czy innych trudnych sytuacji terenowych.

W każdym z tych przypadków, ważne jest, aby wybrać firmę pomocy drogowej, która oferuje szybką reakcję, profesjonalizm i odpowiednie wyposażenie do obsługi Twojego pojazdu. W regionie Namysłów-Kluczbork, firma MS-CAR jest jedną z opcji, która oferuje kompleksowe usługi pomocy drogowej, w tym wulkanizację, lawetę oraz holownik TIR, dostępne 24/7.

Nasza flota pojazdów składa się z kilkudziesięciu maszyn, gotowych do wyjazdu w dowolnym momencie. Obsługujemy małe samochody osobowe, ciężarowe, TIR. Wyciągamy pojazdy ciężarowe z rowu i odwracamy przewrócone pojazdy za pomocą dźwigów. Zapewniamy naczepy i przyczepy zastępcze oraz pomoc w przeładunku.

Pomoc drogowa Namysłów-Kluczbork DK11: podsumowanie

MS-CAR zapewnia szybką i skuteczną interwencję na terenie całego kraju, w tym na trasie Namysłów – Kluczbork na DK11. Ich usługi są dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, co jest kluczowe dla zapewnienia ciągłości pracy w branży transportowej. Firma stawia na indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz konkurencyjne ceny, co czyni ją atrakcyjną opcją dla kierowców potrzebujących pomocy drogowej w tym regionie.

Call Now ButtonWezwij pomoc!