Pomoc drogowa osobowe, pomoc drogowa ciężarowe, holowanie, wypożyczalnia, mobilny warsztat, auto zastępcze z OC. Opole, powiat opolski, województwo opolskie, Autostrada A4.

Pomoc drogowa i holowanie samochodów ciężarowych w Opolu

Pomoc drogowa MS-CAR to firma oferująca specjalistyczną pomoc drogową oraz usługi holowania pojazdów ciężarowych, ciężarowych, autobusów, maszyn rolniczych oraz przyczep na terenie województwa opolskiego w Polsce. Dysponujemy szeroką gamą specjalistycznych pojazdów, dźwigów, lawet oraz sprzętu do holowania i naprawy pojazdów ciężarowych. Swoje usługi świadczymy w okolicach miasta Opola oraz autostrady A4, gdzie często dochodzi do kolizji, wypadków i awarii samochodów ciężarowych. Nasze usługi obejmują również naprawę pojazdów z ubezpieczeniem OC sprawcy, wynajem samochodów, dostawczych lub specjalistycznych, których koszty pokrywa ubezpieczenie OC sprawcy.

Pomoc drogowa dla pojazdów ciężarowych

Chociaż wiadomo, że kierowcy ciężarówek są bezpieczniejszymi kierowcami niż kierowcy samochodów osobowych, wypadki drogowe z udziałem samochodów ciężarowych wciąż się zdarzają. Świadczymy usługi pomocy drogowej dla ciężarówek i posiadamy duże doświadczenie w organizowaniu pomocy drogowej dla ciężarówek. Posiadamy niezbędny sprzęt oraz pojazdy do postawienia ciężarówki na koła i bezpiecznego odholowania jej z miejsca wypadku. Jesteśmy świadomi innych uczestników ruchu drogowego i zawsze stawiamy na pierwszym miejscu bezpieczeństwo wszystkich zaangażowanych osób.

Pomoc Drogowa dla Samochodów Ciężarowych w Opolu

Od wielu lat świadczymy usługi holowania i pomocy drogowej dla samochodów ciężarowych na terenie Opola i okolic. Uczestniczyliśmy w różnych zdarzeniach drogowych, w tym wielu zdarzeniach z udziałem samochodów ciężarowych. Jesteśmy doskonale przygotowani do swojej pracy, działamy bezpiecznie i sprawnie, świadczymy usługi pomocy drogowej dla samochodów ciężarowych 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, bez ani jednego dnia wolnego w roku.

Holowanie pojazdów ciężarowych, naczep, ciągników

Posiadamy flotę odpowiednich pojazdów holowniczych, które pozwalają nam transportować ciężarówki, autokary, maszyny rolnicze i budowlane. Wykorzystujemy specjalnie wyposażony holownik oraz sprzęt przeładunkowy, taki jak windy i dźwigi, aby pomóc w razie wypadku samochodu ciężarowego z naczepą załadowaną towarem. Zapewniamy bezpieczne i prawidłowe holowanie TIR-a za pomocą odpowiednio oznakowanego, sztywnego haka holowniczego. Prowadzimy również mobilny serwis ogumienia, który usuwa ciała obce z opon, reguluje ciśnienie, prostuje felgi oraz wymienia opony.

Naprawa pojazdów ciężarowych, TIR

Oferujemy również usługi naprawy ciężarówek. W razie potrzeby możemy odholować uszkodzonego TIR-a bezpośrednio do naszego zakładu, gdzie szybko i profesjonalnie go naprawimy. Wykonujemy diagnostykę komputerową, która pozwala na szybkie wykonanie testów wykonawczych podzespołów oraz zlokalizowanie źródła awarii. Zajmujemy się geometrią zawieszenia, wymianą i naprawą rozrządu, serwisem i naprawą skrzyń biegów, wymianą oleju, naprawą układu hamulcowego, kierowniczego, wydechowego, a także wymianą amortyzatorów, naprawą elektroniki i klimatyzacji.

Rekomendacja

W MS-CAR świadczymy szeroki zakres usług, które gwarantują krótkie terminy realizacji, sprawny dojazd na miejsce i naprawę oraz gwarancję na wykonane prace. Zapewniamy precyzję podczas realizacji wszelkich zleceń oraz konkurencyjne ceny. Stawiamy na bezpieczeństwo i komfort klienta, odpowiednio zabezpieczamy miejsce zdarzenia, staramy się jak najszybciej usunąć usterkę, a w razie potrzeby transportujemy auto do naszego warsztatu. Możemy również podstawić samochód zastępczy z silnikiem Diesla lub benzynowym.

Call Now ButtonWezwij pomoc!