Minikoparka Opole

Wykonujemy specjalistyczne usługi minikoparką na terenie województwa opolskiego i okolic – minikoparka Opole. Nasza oferta dopasowana jest do klientów indywidualnych, jak i do firm, także tych planujących duże realizacje inwestycji budowlanych, remontowych oraz zadań związanych z szeroko rozumianym zagospodarowaniem terenu. Mamy wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, co gwarantuje Państwu profesjonalne wykonanie usługi w atrakcyjnej cenie, zgodnie z ustalonym terminem.

Prace ziemne minikoparką

Jesteśmy w stanie zrealizować każdego rodzaju roboty ziemne, nawet na terenach trudno dostępnych dla dużych sprzętów. Jeśli szukasz sprawdzonego partnera do wykonania prac ziemnych, potrzebujesz dostęp do profesjonalnego sprzętu budowlanego, koparek, sprzętu do wykonania odwiertów, zagospodarowania terenu, transportu materiałów budowlanych, a jednocześnie chcesz, aby zarządzaniem flotą pojazdów i urządzeń zajęła się jedna firma, skontaktuj się z nami.

Nasze doświadczenie i wieloletnia obecność na rynku usług, pozwoliły nam nawiązać współpracę z wieloma firmami, dzięki czemu polecamy naszych sprawdzonych partnerów lub wypożyczamy sprzęt, aby zrealizować Twoje zlecenie.

Standardowe wyposażenie minikoparki to różnych rozmiarów łyżki, wąskie, łyżki szerokie, skarpówki, jak również młot hydrauliczny i wiertnica.

Co można zrobić za pomocą minikoparki?

Minikoparki, w odróżnieniu od klasycznych koparek do prac ziemnych, charakteryzują się przede wszystkim rozmiarem, a także kosztami używania, wynajęcia sprzętu. Pozwalają m.in na łatwą realizację takich zleceń, jak:

  • montaż przydomowych oczyszczalni ścieków ekologicznych i biologicznych,
  • montaż systemów zagospodarowania deszczówki,
  • drenaże i odwodnienia budynków, sieci wodno-kanalizacyjne, elektryczne i gazowe,
  • budowa dróg dojazdowych,
  • wykopy pod budynki i fundamenty, kanały samochodowe, baseny, oczka wodne,
  • systemy instalacji wodno-kanalizacyjnej,
  • wyrównywanie, niwelacja terenu, usuwanie korzeni i pni,
  • prace z wiertnicą,
  • prace koparką w ogrodzenie, utwardzanie terenu,
  • … inne prace ziemne.

Minikoparka może być wynajęta razem z operatorem (minikoparka z operatorem), który wykona dla Państwa powierzone prace.

Rozmiar minikoparki, kompaktowy, oraz zwrotność, umożliwiają na pracę w trudno dostępnych miejscach, gdzie wjazd dużego sprzętu może być ograniczony lub może on spowodować znaczne uszkodzenie terenu, który nie podlega pracom ziemnym, np. podjazdy garażowe, ścieżki w ogrodzie, chodniki i ulice, itp..

Minikoparka Opole, opolskie i okolice

MS-CAR świadczy kompleksowo usługi z zakresu szeroko rozumianej pomocy drogowej, w tym holowania pojazdów osobowych i ciężarowych, napraw na miejscu, gdzie zostaniemy wezwani, mechaniki pojazdowej. Posiadamy również wypożyczalnię samochodów, specjalizujemy się w naprawie pojazdów ciężarowych i sprzętu budowlanego, likwidujemy szkody z polisy OC, a także umożliwiamy otrzymanie samochodu zastępczego z polisy OC sprawcy.

Jedną ze świadczonych przez nas usług jest wynajem minikoparki wraz z operatorem. Dowieziemy ją do Ciebie we wskazanym terminie i wykonamy powierzone prace. Siedziba naszej firmy mieści się w miejscowości Jełowa koło Opola, a głównym obszarem działalności jest województwo opolskie, a także okolice Wrocławia, Katowic, Gliwic, Częstochowy i w regionie autostrady A4.

Minikoparka Opole, Jełowa, Turawa, Brzeg, Głógówek, Kędzierzyn-Koźle, Strzelce Opolskie, Ozimek, Dobrodzień, Zawadzkie, Lubliniec, Rudniki, Kluczbork, Namysłów, Byczyna, Prudnik, Nysa, Niemodlin, Lewin Brzeski, Głubczyce, Zawadzkie i inne.

Potrzebujesz sprzętu budowlanego lub innego sprzętu z operatorem?

Zadzwoń i zapytaj o dostępność sprzętu budowlanego i innych urządzeń oraz pojazdów, z których chciałbyś skorzystać. Współpracujemy z wieloma firmami z różnych obszarów działalności, aby świadczyć nasze usługi na najwyższym poziomie, nie tylko w obszarze pomocy drogowej i mechaniki pojazdów, ale także wypożyczenia sprzętu budowlanego, wypożyczania samochodów osobowych i dostawczych.

Call Now ButtonWezwij pomoc!