Lasek Raciborski DK45 dachowanie samochodu pod Opolem

|

Wczesnym rankiem w sobotę, 4 listopada, o godzinie 3:35, służby ratunkowe z Kędzierzyna-Koźla otrzymały zgłoszenie o poważnym incydencie drogowym na DK 45, znanym jako Lasek Raciborski, na granicy województw opolskiego i śląskiego.

Na miejsce niezwłocznie skierowano jednostki straży pożarnej z JRG 2 Kędzierzyn-Koźle, OSP Polska Cerekiew oraz funkcjonariuszy policji. Po dotarciu na miejsce zdarzenia, ratownicy z powiatu raciborskiego już przeprowadzali niezbędne działania ratunkowe.

Zgłoszenie dotyczyło samochodu osobowego marki Opel Corsa, który z nieustalonych przyczyn wypadł z drogi i przewrócił się na dach. W pojeździe podróżowało pięć osób. W wyniku wypadku, kierowca pojazdu doznał obrażeń.

Przypominamy, że w takich sytuacjach pomoc drogowa MS-CAR jest dostępna 24/7. Jeśli znajdziesz się w podobnej sytuacji lub będziesz świadkiem wypadku, nie wahaj się skontaktować z nami. Nasza szybka i profesjonalna pomoc drogowa jest zawsze gotowa, aby zapewnić wsparcie i bezpieczeństwo na drogach: 600 600 226

Call Now ButtonWezwij pomoc!