Holowanie samochodu z OC sprawcy Opole

Wystarczy tylko chwila nieuwagi i bardzo szybko może dojść do wypadku. Niestety w wielu przypadkach konieczne jest holowanie samochodu, gdyż nie nadaje się on już do dalszej jazdy. Po kolizji czy wypadku bardzo istotne jest ustalenie sprawcy. Dzięki temu poszkodowany w wypadku może skorzystać z darmowego holowania, którego kosztem zostaje obciążony sprawca, posiadający ważną polisę OC.

Również mieszkańcy Opola i osoby poruszające się po tym mieście, które mają nieszczęście uczestniczyć w takich zdarzeniach drogowych mogą postarać się o holowanie samochodu z OC sprawcy. Istotne znaczenie ma wybranie firmy, która ma duże doświadczenie zarówno w lawetowaniu samochodów osobowych, jak i ciężarowych, a w razie potrzeby świadczy również inne usługi pomocy drogowej, także dla samochodów ciężarowych.

Głównie działamy na obszarach województwa opolskiego: Baborów, Biała, Brzeg, Byczyna, Dobrodzień, Głogówek, Głubczyce, Głuchołazy, Gogolin, Gorzów Śląski, Grodków, Kędzierzyn-Koźle, Kietrz, Kluczbork, Kolonowskie, Korfantów, Krapkowice, Leśnica, Lewin Brzeski, Namysłów, Niemodlin, Nysa, Olesno, Opole, Otmuchów, Ozimek, Paczków, Praszka, Prószków, Prudnik, Strzelce Opolskie, Tułowice, Ujazd, Wołczyn, Zawadzkie, Zdzieszowice.

Call Now ButtonWezwij pomoc!