Czy Warta i HDI to jest to samo?

|

Towarzystwo ubezpieczeniowe warta budowało swoją markę od 1920 roku, aby w 2012 pozyskać nowego udziałowca, grupę Talanx, niemieckie przedsiębiorstwo ubezpieczeniowe. To trzecia co do wielkości grupa ubezpieczeniowa w Niemczech, zaraz po ubezpieczenia Allianz i ubezpieczenia Munich Re / Ergo. Czy warta i HDI to to samo?

Warta, HDI, Talanx

Pojawienie się grupy kapitałowej Talanx AG, pozwoliło sprzedać Wartę za 770 mln euro. Tym samym Warta została włączona do grupy, ale nie zniknęła z polskiego rynku całkowicie. Grupa Talanx jest znana w Polsce pod marką HDI, a w 2013 roku HDI zostało przejęte przez TUIiR Warta S.A.

Tym samym Warta jest obecnie trzecim co do wielkości towarzystwem ubezpieczeniowym w Polsce, a swoją ofertę dzieli pomiędzy ofertę Warta i ofertę HDI. Klienci obu firm nie odczuli żadnych zmian po przejęciu HDI i wciąż mogą zakupić ubezpieczenia komunikacyjne tej samej marki, to samo dotyczy ubezpieczeń indywidualnych, czy OC i Autocasco. Ubezpieczeniami korporacyjnymi zajmuje się obecnie Warta.

Samochód zastępczy z polisy OC Warta/HDI

Jeśli masz polisę OC Warta/HDI i Twój samochód został uszkodzony w wypadku lub kolizji, MS-CAR oferuje Ci możliwość skorzystania z samochodu zastępczego. Dzięki temu nie musisz rezygnować z codziennych obowiązków i możesz kontynuować swoje codzienne działania. Nasz samochód zastępczy jest dostępny dla Ciebie przez cały okres naprawy, zapewniając Ci wygodę i mobilność. Skorzystaj z tej wyjątkowej usługi, aby ograniczyć nieprzyjemności związane z utratą własnego pojazdu.

Pomagamy w załatwieniu formalności i zgłoszeniu zdarzenia do ubezpieczyciela.

Usuwanie szkód z polisy OC Warta/HDI

W przypadku uszkodzenia pojazdu, objętego polisą OC Warta/HDI, MS-CAR oferuje kompleksowe usługi usuwania szkód. Nasz wykwalifikowany zespół specjalistów zadba o naprawę Twojego samochodu, przywracając go do idealnego stanu. Korzystając z najnowszych technologii i sprawdzonych metod naprawczych, zapewniamy najwyższą jakość usług. Dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi możesz być pewien, że Twój pojazd zostanie naprawiony zgodnie z najwyższymi standardami. Oddaj swój samochód w nasze ręce i ciesz się doskonałym rezultatem.

Darmowe holowanie z polisy OC Warta/HDI

Jeżeli Twój pojazd został unieruchomiony na drodze i posiadasz polisę OC Warta/HDI, MS-CAR oferuje Ci darmowe holowanie. Nasz profesjonalny holownik przyjedzie na miejsce zdarzenia i przetransportuje Twój pojazd do wybranego przez Ciebie miejsca, tak abyś mógł kontynuować swoją podróż. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz holowania na krótką odległość czy długą trasę, możesz polegać na naszej skutecznej i niezawodnej usłudze. Oferujemy bezpłatne holowanie, aby zapewnić Ci spokój i wygodę w trudnych sytuacjach na drodze.

Zapewniamy bezpłatne holowanie dla poszkodowanych w ramach polisy OC Warta i HDI oraz polis AC.

Call Now ButtonWezwij pomoc!