Niezawodna pomoc drogowa na A4

Witamy w MS-CAR, wiodącym dostawcy usług pomocy drogowej na A4, najdłuższej autostradzie w Polsce. Nasza firma świadczy pomoc drogą na autostradzie A4, szczególnie w obszarze województwa opolskiego, oraz na odcinku od Wrocławia (pomoc drogowa i holowanie Wrocław) do Katowic (pomoc drogowa i holowanie Katowice).

Licząca 667 km A4 jest drugą najdłuższą drogą ekspresową w Polsce, łączącą zachód ze wschodem przez południową część kraju. Według policyjnych raportów, A4 znajduje się na szczycie listy najniebezpieczniejszych dróg w Polsce, gdzie co roku dochodzi na niej ponad 150 wypadków. Tylko w 2021 roku 214 osób zostało rannych w wypadkach i kolizjach na tej autostradzie, która przebiega przez województwa małopolskie, dolnośląskie i opolskie, gdzie nasza firma Auto Czok świadczy pomoc drogową.

Całodobowa pomoc drogowa na A4

Oferujemy całodobową pomoc drogową na A4. Niezależnie od tego, czy miałeś wypadek samochodowy, zabrakło paliwa, czy też miałeś awarię samochodu, nasi wykwalifikowani specjaliści są zawsze gotowi do pomocy. Nasz zespół ekspertów wykonuje zarówno drobne, jak i większe naprawy na miejscu. Dzięki dużej flocie lawet i autotransporterów możemy obsłużyć wiele incydentów jednocześnie. Ponieważ holowanie samochodów na autostradzie jest surowo zabronione i surowo karane, gorąco zachęcamy do skorzystania z całodobowej pomocy drogowej na A4.

Zakres Usług Pomocy Drogowej na A4

Dzięki naszej ofercie specjalistycznych pojazdów, możemy zapewnić szeroki zakres usług dla wszystkich typów pojazdów. Pomagamy kierowcom samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, autobusów, maszyn rolniczych i budowlanych. W przypadku wypadku z udziałem załadowanego samochodu ciężarowego zapewniamy również pomoc w przeładunku ładunku na drugą naczepę i holowaniu uszkodzonego pojazdu. W razie potrzeby możemy również zapewnić samochody zastępcze. W naszej flocie posiadamy wiele samochodów osobowych, kombi oraz dostawczych z silnikami diesla i benzynowymi.

Pomoc drogowa na A4

W MS-CAR oferujemy kompleksowe usługi pomocy drogowej, w tym holowanie i naprawę samochodów. W przypadku braku możliwości naprawy pojazdu na miejscu proponujemy transport do naszego warsztatu, gdzie świadczymy usługi mechaniczne, blacharskie i lakiernicze lub dowolnego innego warsztatu. Nasze usługi obejmują naprawę i wymianę pasków rozrządu i skrzyń biegów, naprawę układów wydechowych, kierowniczych i hamulcowych oraz wymianę amortyzatorów i oleju. Zajmujemy się również serwisem elektroniki i klimatyzacji, a także wulkanizacją, malowaniem i naprawą blacharską.

Awaria samochodu na A4

W przypadku awarii samochodu na autostradzie należy pamiętać o kilku rzeczach. Po pierwsze, zachowaj spokój i jak najszybciej zjedź na prawy pas. Po drugie, włącz światła awaryjne i umieść trójkąt ostrzegawczy co najmniej 100 metrów za pojazdem. Na koniec zadzwoń na naszą infolinię w celu uzyskania natychmiastowej pomocy. Nasi wyszkoleni specjaliści niezwłocznie przybędą na miejsce, aby zapewnić najlepszą pomoc drogową na A4.

Nie wahaj się do nas zadzwonić, jeśli potrzebujesz pomocy drogowej na A4. Zawsze jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc dzięki naszym profesjonalnym usługom.

Call Now ButtonWezwij pomoc!